شرایط تحویل کالا

شرایط تحویل کالا

شرایط بازگشت محصول گل افزان  چیست ؟

اولین​ هدف گل افزان رضایت کامل شما می باشد. به این منظور امکان بازگشت کالاهای مجاز تا ۱۰۰ روز از زمان تحویل امکان پذیر است.

جهت بازگشت کالا، توجه داشته باشید که در صورت عدم تکمیل فرم، بامیلو هیچ گونه تعهدی در رسیدگی فرم های ناقص نخواهد داشت.

مشتریان شهرستان:
خواهشمند است کالا را فقط از طریق پست جمهوری اسلامی به صندوق پستی ۵۸۵-۱۱۱۵۵ به صورت پس‌کرایه (کرایه در مقصد) ارسال نمایید. در صورتی که هزینه بازگشت را پرداخت نموده اید، رسید را همراه با محصول ارسال نمایید. گل افزان هزینه شما را پرداخت خواهد کرد، همچنین تا زمان رسیدن کالا به دست ما کد رهگیری مرسوله را نزد خود نگه دارید.

مشتریان تهران:
جهت هماهنگی زمان بازگشت با خدمات مشتریان بامیلو تماس حاصل فرمایید ،شایان ذکر است امکان بازگشت کالا به روش مشتریان شهرستان نیز امکان پذیر است

در صورتی که فرم بازگشت کالا را در اختیار ندارید، می‌توانید از اینجا دریافت کنید.

شرایط بازگشت کالای دیجیتال و الکترونیک چیست ؟لطفا جهت جلوگیری از بروز هرگونه سوء تفاهم احتمالی، هنگام تحویل کالا، حتما موارد ذیل را رعایت فرمایید: هنگام تحویل گرفتن، قبل از بازکردن کالا، اطلاعات درج شده روی بسته را با دقت مطالعه فرمایید تا با مدلی که شما در سفارش خود انتخاب کرده اید مطابقت داشته باشد. درصورت وجود مغایرت در مواردی از قبیل: مدل، رنگ، ظرفیت و گارانتی درج شده در سفارش، باید از باز کردن بسته بندی خودداری نموده و مغایرت را حداکثر تا 24 ساعت به تیم خدمات مشتریان اطلاع داده تا مشکل شما در سیستم ثبت و هماهنگی های لازم جهت فرستادن کالا به گل افزان صورت گیرد. چنانچه بعد از باز کردن بسته بندی، مشخص گردید کالا دارای معایبی از قبیل روشن نشدن و هر گونه معایب ظاهری از جمله شکستگی، خراشیدگی و … باشد، خریدار موظف است ظرف کمتر از 24 ساعت از زمان تحویل، با تیم خدمات مشتریان تماس گرفته و مشکل خود را اطلاع دهد و درصورتی که کالای خریداری شده دارای ایراد فنی، مشکل نرم افزاری باشد، می بایست ظرف مدت ۱۰۰ روز از تاریخ تحویل کالا به خدمات مشتریان گل افزان اطلاع داده شود. پس از اطلاع مشتری و پیگیری تیم خدمات مشتریان و درصورت تایید کارشناس فنی مبنی بر بازگرداندن کالا، شما می توانید کالای خود را طبق شرایط ذکر شده در فرآیند بازگشت کالا، بازگردانید. هنگامی که کالای شما به تیم کارشناسی فنی تحویل داده شود، بررسی صورت گرفته و نتیجه از طرف تیم خدمات مشتریان به شما اعلام می گردد. در این حالت، با توجه به نوع مشکل کالا، به یکی از سه حالت ذیل به شما پاسخ داده خواهد شد: 1- درصورتی که خرابی ذاتی باشد، کالای معیوب با کالای سالم جایگزین و برای مشتری ارسال می شود یا درصورت ناموجود بودن، مبلغ کالا به مشتری عودت داده خواهد شد. 2- درصورتی که خرابی ناشی از استفاده نادرست مشتری باشد، مورد تایید بامیلو نبوده و همان کالا مجددا برای مشتری ارسال می گردد در این صورت کلیه هزینه های جابجایی به عهده مشتری می باشد. 3- درصورتی که اختلال، ناشی از ایرادهای جزئی و نرم افزاری (قابل رفع با Update و Reset) باشد، کالای شما توسط گل افزان به گارانتی تحویل داده شده و پس از اطمینان از اصلاح و سلامت دستگاه، به شما عودت داده می شود. خواهشمند است توجه فرمایید که پس از زمان ۱۰۰ روز، گل افزان هیچ گونه مسولیتی در قبال کالای خریداری شده ندارد و شما می توانید شخصا درخواست خود را از شرکت گارانتی کننده پیگیری نمایید. در مورد کالای دیجیتال و الکترونیک، اگر کالا سالم و دقیقا مطابق سفارش باشد، به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود.شرایط بازگشت کالای مد و لباس ، کتاب ، اسباب بازی ، آرایشی و بهداشتی ، لباس زیر وعطر چیست ؟درمورد پوشاک بانوان، آقایان و کودکان، در صورت مطابقت نداشتن کالا با سفارش، زدگی یا پارگی، مناسب نبودن سایز ، راضی نبودن از کیفیت ، بدون اینکه برچسب کالا جداشده باشد،بدون بوی عطر،بدن و کاملا مطابق بسته ارسالی تا قبل ۱۰۰ روز می توانید کالای خود را با هماهنگی تیم خدمات مشتریان برگشت دهید.

لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس زیر و عطر به هیچ عنوان به دلیل موارد بهداشتی قابل برگشت نمی باشد.

در مورد اسباب بازی در صورتی که پکیج کالا باز نشده باشد امکان مرجوعی وجود دارد .

خمیر بازی ، لوازم التحریر، کتاب ، سی دی و دی وی دی نیز غیرقابل برگشت می باشد.

همچنین در مورد زیور آلات، امکان برگشت گوشواره وجود ندارد.

آیا گل افزان هزینه حمل کالای بازگشتی را پرداخت می نماید ؟

به هر دلیلی که اثبات شود که اشتباه از جانب ما بوده است هزینه ی حمل کالای بازگشتی با خوشحالی به شما بازپرداخت خواهد شد.

برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، قبض پستی با مهر شرکت پست باید همراه ارسال شود و یا می توانید به صورت پس کرایه و پرداخت هزینه حمل در زمان تحویل توسط گل افزان کالا را به آدرس انبار بامیلو برگشت بزنید .

در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان گل افزان ، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

شرایط حمل و تحویل کالا

چقدر طول می کشد کالا پس از ثبت سفارش برای من ارسال شود؟

بستگی به نوع کالای انتخاب شده دارد. در مورد مشتریان تهران، پس از تامین کالا، از طریق پیک بامیلو 1تا 4 روز کاری زمان خواهدبرد. در مورد مشتریان شهرستان، با توجه به نحوه پرداخت، از طریق پست جمهوری اسلامی ایران، تیپاکس، پیشتاز و چاپار ارسال خواهد شد. تیپاکس و پست جمهوری اسلامی ایران در پرداخت نقدی، پیشتاز و چاپار در پرداخت آنلاین انتخاب خواهند شد.

هزینه ارسال کالا چگونه است؟

ارسال رایگان به سراسر ایران ( بالای ۷۵ هزار تومان ، کمتر از 9 کیلو گرم )

آیا تمام آیتم های سفارشم را در یک بسته بندی دریافت خواهم کرد؟

گل افزان برای ارسال در کمترین زمان ممکن، اقدام به ارسال چند مرحله ای آیتم هایی می کند که زودتر تامین شده است. در داخل بسته شما یک کارت جهت اطمینان خاطر شما از این فرایند قرارداده شده است.

آیا امکان ارسال 2 سفارش بصورت همزمان برای یک آدرس وجود دارد؟

در صورت یکی بودن آدرس ایمیل ها و یکسان بودن آدرس، شما می توانید با تماس با تیم خدمات مشتریان درخواست خود را اعلان نمایید. توجه داشته باشید باتوجه به تامین کالا از تامین کنندگان متفاوت زمان ارسال با این روش زمان بر می باشد.

آیا امکان تغییر آدرس وجود دارد؟

قبل از ارسال کالا از طرف تیم ارسال شما پیامکی حاوی زمان ارسال دریافت میکنید. در صورت تغییر آدرس می توانید با پشتیبانی گل افزان تماس بگیرید.

من سفارش خودرا کنسل کرده بودم اما سفارش به دست من رسیده است. باید چه کنم؟

اگر به هر دلیلی سفارش کنسل شده از سمت شما دوباره ارسال شده است، لطفا از مامور پست یا پیک گل افزان تحویل نگرفته و از دریافت امتناع نمایید. اگر به هر دلیلی در آن زمان تحویل گرفتید، خواهشمندیم شرایط بازگشت کالا را مطالعه فرمایید.

منظور از ارسال اکسپرس که در بعضی از کالاها این امکان را فراهم نموده اید، چیست؟

فقط در بعضی از کالاها امکان ارسال اکسپرس وجود دارد که به قیمت کالا و نوع پرداخت بستگی دارد و در قسمت توضیحات آن کالا ذکر شده است. با کلیک بر روی آن میتوانید به صفحه مدنظر وارد شده و شرایط آنرا مطالعه نمایید.

اگر من تماس بگیرم و درخواست ارسال سریع داشته باشم، امکان پذیر است؟

متاسفانه امکان انتخاب نوع ارسال وجود ندارد. فقط در بعضی از کالا ها امکان ارسال اکسپرس وجود دارد. تحویل کالاهای شامل این سرویس ‏(‏شهر تهران‏)‏ در اولین روز کاری بعد از سفارش انجام خواهد شد، در غیر این صورت یک کد تخفیف ۵۰ هزار تومانی به مشتری تعلق خواهد گرفت‏.‏ ‏(‏مشاهده شرایط در کنار هر کالا‏)

آیا می‌توانم برای خرید لوازم خانگی بزرگ در گل افزان ، روش پرداخت نقدی را انتخاب کنم؟

خیر. متأسفانه روش پرداخت در محل برای این نوع کالاها امکان‌پذیر نیست و شرایط و ضوابط فروش لوازم خانگی بزرگ در گل افزان ، تنها یکی از روش‌های پرداخت پیش از ارسال را مجاز می‌داند. اگر قصد خرید یکی از این کالاها را دارید، می‌توانید یکی از گزینه‌های پرداخت اینترنتی، واریز به حساب و یا انتقال وجه کارت به کارت را انتخاب کنید.

‏برگه تحویل کالا چیست؟ چرااهمیت دارد که آن را به دقت بخوانم سپس امضا کنم؟

برگه تحویل کالا در واقع سندی است که پیک گل افزان آن را به هنگام تحویل کالا به شما، در اختیارتان خواهد گذاشت. این برگه فهرستی از انتظارات گل افزان از شما به هنگام دریافت و پذیرش کالاست. گل افزان فرض می‌کند که شما به عنوان مشتری با امضای این برگه، از شرایط و ضوابط پذیرش کالا و بازگرداندن آن مطلع هستید. بر این اساس از شما انتظار می‌رود که پیش از پذیرش سفارش خود، کالای ارسالی را به طور کامل و درست بررسی کنید و از تطابق اطلاعات روی جعبه با کالایی که در سایت ثبت کرده‌اید، اطمینان حاصل کنید. با این حال اگر در زمان شروع استفاده از محصول به مشکلی برخوردید، خوشحال خواهیم شد که برای حل آن با تیم خدمات مشتریان گل افزان تماس بگیرید.

من سفارش خود را تحویل گرفتم و برگه تحویل آن را نیز امضا کردم. اما متوجه شدم که از آن رضایت کامل ندارم. آیا می توانم درخواست تعویض کالای خود را داشته باشم؟

خیر. متأسفانه طبق شرایط و ضوابط گل افزان برای تعویض و یا بازپس‌گرفتن کالا به خاطر مشکلاتی که در هنگام تحویل قابل مشاهده است و دلایل مشخص بر روی بسته‌بندی کالا، امکان‌پذیر نیست. خواهش می‌کنیم به این نکته توجه داشته باشید که شما با امضای برگه تحویل کالا، سفارش خود را پذیرفته‌اید و تنها در صورتی که در هنگام استفاده از آن به مشکلی خوردید، می‌توانید از تیم خدمات مشتریان گل افزان کمک بخواهید. در این صورت همکاران ما خوشحال خواهند شد که برای برطرف شدن مشکل شما را یاری کنند.

خريد بيشتر از صد هزار تومان: رایگان
خريد كمتر از صد هزار تومان : هشت هزار تومان

روش‌های پرداخت

پرداخت آنلاین

در زمان خريد از سايت مديسه امكان پرداخت از طريق درگاه پرداخت امن شاپرك وجود دارد.

پرداخت در محل

پرداخت در زمان تحویل کالا تنها با کارت‌های عضو شبکه شتاب ممکن است.

 شهر تهران

24 تا 48 ساعت

اراک، اردبیل، ارومیه، اصفهان، آستارا، آمل، بابل، بابلسر، بندر انزلی، بوشهر، تبریز، خرم آباد، رشت، زنجان، ساری، ساوه، سبزوار، سمنان، سنندج، شاهرود، شهرکرد، عسلویه، قائم شهر، قزوین، قم، کاشان، کرج، کرمان، کرمانشاه، گرگان، مشهد، نوشهر، همدان، یزد

شهرهای دیگر

زمان تحویل کالا در شهرهای دیگر 3 تا 5 روز کاری و صرفا با پرداخت آنلاین امکان پذیر است.

هیچ کالایی وجود ندارد